Maraton Fuarı

Ana Sayfa / Maraton Fuarı

MARATON FUARI :

 

Vodafone  38. İstanbul Maratonu, Marathon EXPO 2016, 10-12 Kasım 2016 tarihleri arasında Aslı Çakır Alptekin Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenecektir.

 

Maraton, 15 km ve 10 km katılımcılarının, göğüs numaraları, zamanlama çipleri ve yarış tişörtlerini alabilmeleri için Maraton Fuarı´nı mutlaka ziyaret etmeleri gerekmektedir. Katılımcılar yarış paketlerini alabilmek için T.C. numaralı kimliklerini mutlaka ibraz etmelidirler.

 

Maraton Fuarı’na kendisi gelemeyecek olan katılımcılar adına, koşacak olan kişinin kimlik fotokopisi ile  yarış paketini herhangi bir kişi alabilir.
Dikkat: Kimlik fotokopisi ile toplu olarak Yarış Paketi alınamaz! (sadece 1 kişi için )

 

Maraton Fuarı Adres:

Aslı Çakır Alptekin Kapalı Spor Salonu, Ataköy Bulvarı Olimpiyat Evi Yanı 34158 Ataköy/Bakırköy/İSTANBUL
http://www.istanbulmarathon.org/fuar/%C4%B0stanbul-maraton-ve-spor-fuar%C4%B1/
Maraton Fuarı katılımcılara ücretsizdir.

 

Aslı Çakır Alptekin Kapalı Atletizm Salonu’na Ulaşım Bilgileri:

 

  • Şirinevler  Metro İstasyonu’ na 500m (Atatürk Havalimanı’ndan Metro ile 3. durak, Ataköy/Şirinevler durağı)
  • Şirinevler Metrobus İstasyonu’na 500m (Anadolu Yakası, Söğütlüçeşme’den itibaren tek Metrobus ile gelinebilir, Ataköy/Şirinevler Durağı)
  • 71T Nolu Ataköy-Taksim İETT aracı

Maraton Fuarı Açılış ve Kapanış Saatleri:

Fuarın Açık Olduğu Günler Fuarın Açık Olduğu Saatler
10 Kasım 2016, Perşembe 10.30 – 19.00
11 Kasım 2016, Cuma 10.30 – 19.00
12 Kasım 2016, Cumartesi 10.30 – 18.00

 

 

ÖNEMLİ: Maraton Fuarı’ndan yarış paketinin belirtilen tarih ve saatler içerisinde alınmaması durumunda hiçbir hak iddia edilemez, organizasyon komitesi kesinlikle sorumluluk kabul etmez. Yarış paketinin kontrol edilerek doğru olarak alınması, kayıt olmuş olan katılımcının ya da katılımcı adına katılımcının kimlik fotokopisi ile alan kişinin sorumluluğundadır. Yarış paketinin yanlış ya da eksik alınması durumunda organizasyon komitesi kesinlikle sorumluluk kabul etmez. 

 

ODTÜMİST MARATON ÇALIŞMA GRUBU NOTU :

 

  1. Maraton Fuarına giderek  yarış malzeme paketinizi  alın. Bu paketin içinde,  göğüs numaranız ve elektronik çipiniz  var. Bunlar olmadan yarış alanına giremezsiniz, ayrıca bir de İstanbul Maraton (Vodafone) Tişörtü var ki biz onu giymeyip ODTÜ Tişörtümüzü giyeceğiz ama İstanbul Maraton (Vodafone)  Tişörtünüzü yarış günü yedek olarak mutlaka çantanızda bulundurun. Malzemelerin eksiksiz teslim aldığınızdan, çip ve göğüs numaralarının da birbirini tuttuğundan emin olunuz.

 

  1. Maraton Fuarı’ nda 2 adet göğüs numarası verilecek. Birisini T-Shirtünüze 4 adet çengelli iğne ile takınız. Diğer numarayı da çantanızın üzerine takınız.  Ayrıca, verilen çipi de ayakkabınız bağları ile ayakkabınızın üst bölümüne takınız.

 

  1. Maraton Fuarı’ ndan alacağınız çantanın içine  hava durumuna göre koşudan sonra giymeyi planladığınız yedek çamaşır,ayakkabı,çorap,yağmurluk,mont v.s ve Maraton Fuarı’nda verilen Tişörtü koyunuz. Çantanızda asla değerli bir şey ve para bırakmayınız. Çantalarınızı yarış sonrası  maraton bitiş noktasında, Eminönü Sahili’nde, uygun numara aralığındaki otobüslerden teslim alabilirsiniz.

 

  1. Maraton Fuarı’nda pek çok spor malzeme firması, ürünleri ve yarış organizasyonları hakkında bilgi almanız da mümkün.

 

ODTUMİST – MÇG

 

 

 

Bize Ulaşın

Aklınıza takılan tüm konularda bize hızlıca ulaşın...

Okuyamıyor musunuz? Kodu değiştirmek için tıklayın. captcha txt

Start typing and press Enter to search

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful